Kıbrıs'ta Emlak Alım-Satım Firmasından Yatırım Fırsatları

satin almaKıbrıs'ta deniz ve dağ manzaralı bir eve sahip olmak ister miydiniz? Kıbrıs emlak piyasasında yatırım amaçlı kullanabileceğiniz birçok fırsatı değerlendirebilirsiniz; Bunların içinde lokasyon avantajı olan stüdyo veya apartman dairenizi öğrenciye yıllık olarak kiralayabilir, deniz kenarındaki apartman, müstakil ev, villa vb. konutlarınızı yurtdışından gelen tatilcilere sezonluk kiralayabilirsiniz. Kıbrıs genelinde artan inşaat projeleri, emlak sektöründeki gelişmelerin bir habercisi olmakla beraber, çıkan bu rekabet sonucu her kesimden ve her bütçeye uygun emlak seçenekleri ortaya çıkmaktadır.

Eğer Kıbrıs'ta ev satın almayı veya kiralamayı düşünüyorsanız, güvenilir bir emlakçıdan almanız çok büyük bir avantajdır. Bu sektörde 40 yıldan fazla bir tecrübesi olan Erbatu Estate, tüm dürüst ve yardımsever emlak çalışanları sayesinde, birçok değerli müşterimiz ev sahibi olmuştur. Tüm müşterilerimizden tam not alan ve tüm ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde çözüm sunan şirketimiz, Gazimağusa'daki emlak ofisiyle hizmetinizdedir.

Kıbrıs Emlak Firması

Kıbrıs'ta emlak şirketiyiz

Kıbrıs emlak denilince sektörün parlayan değeri olarak ortaya çıkan Erbatu Estate, satılık ev, daire, müstakil, villa, ofis, otel ve daha birçok emlak satışı dışında, kendi yarattığı konut projelerinin fırsatlarından yararlanmayı unutmayın.

Erbatu Emlak işletmeleri olarak Kıbrıs Emlak bizim severek yaptığımız ve KKTC emlak piyasasının vazgeçilmez kuruluşuyuz.

KKTC EMLAK

Kıbrıs İnşaat firması olarak Kuzey Kıbrıs'ta lider olmanın sevinci ve gururunu yaşamaktayız.

Erbatu Estate olarak Kıbrıs'ta Emlak Alım ve Satım işleri yapmaktayız.

Kıbrıs genelinde satılık ve kiralık stüdyo daire ve ev elimizde çoğu emlak mevcuttur.

Kıbrıs Emlak Şirketi olan Erbatu Estate, size kiralık stüdyo daire, satılık ev ve apartman yada arsa satışını bizler bütçenize göre planlayıp satışını yapmaktayız.

Kıbrıs 'ın en iyi inşaat ve emlak firması

Kıbrıs deniz kenarında, güneş, plaj, huzur dolu satılık tatil evleri, villa, apartman ve konut sahibi olmak sizin de hakkınız!

Kıbrıs Emlak

Kıbrıs 'ta Emlak ve inşaat firması olarak sağlam ve kaliteli temellere sahip inşaat projelerine imza atmaktayız.

Kıbrıs İnşaat ve Emlak Şirketi

KKTC Emlak işletmeleri arasında daima kalite ve güven prensiplerini ilke edinmiş olan Erbatu Estate firmamız, gayrimenkul alım ve satım işlerinde size en uygun fiyatlarla ev, stüdyo daire apartman sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.