Tecrübe (yıl)

26 +

Faaliyet Alanı

5

Tamamlanan Projeler

120 +

Mutlu Müşteri

1400 +

Kıbrıs İnşaat Firması

logoGazimağusa 'daki ofisiyle Erbatu Group bünyesinde bulunan İnşaat ve Emlak şirketi, ev sahibi olmak isteyen veya emlak alım satım işlemlerini en kolay bir şekilde yapmak amacıyla faaliyete geçmiştir.

Kıbrıs 'ın emlak nabzını çok iyi derece ölçüp, tüm gereksinimleri öğrendikten sonra kendi tecrübesiyle ve Kıbrıs 'ta yaptığı birbirinden güzel konut projeleriye gayrimenkul piyasasında çok güvenilir ve sağlam bir yer edinildi. Bu sayede müşterilerini en modern, deniz manzaralı, havuzlu, plaj ve birçok aktiviteleriyle en iyi inşaat projelerini teslim etmektedir.

KKTC 'de özellikle inşaat ve emlak konusunda, deneyimli ekibi emlak alıp satmadan önce, karşı tarafın tüm ihtiyaçlarını doğru bir şekilde öğrenip, ev sahibi olmak isteyen müşterilerine en doğru hizmeti sunmaktadır.

Eğer siz de Kıbrıs genelinde, Gazimağusa, İskele, Boğaz, Yeniboğaziçi vb. bölgelerde emlak sahibi olup, yatırım yapmak istiyorsanız, başvuracağınız tek kapı Erbatu Estate olacaktır. Ofisimize gelip, birbirinden avantajlı emlak fırsatlarından yararlanmayı unutmayınız. 

NEDEN ERBATU GROUP?

Konusunda uzman, teknik ekip.

Alanında tecrübeli ve uzman ekibimizle proje, tasarım ve yapısal analizlerini; emniyet, ekonomi ve estetikle birleştiririz.

26 yılı aşkın tecrübe.

Emlak ve İnşaat sektröründe 26 yılı aşkın süredir çok başarılı projelere imza attık. Bu bilgi birikimi ile sektörümüzde her türlü proje için en uygun çözümleri üretebilecek yeterliliğe sahibiz.

Dürüst ve güvenilir çalışma anlayışı.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tasarladığımız projeleri yine müşterilerimizin beklediği kalite doğrultusunda ve şeffaflık prensibi ile inşaa ederiz. 

İnovatif yaklaşım.

Teknoloji, standartlar, kalite ve yönetim gibi konularda kendimizi sürekli geliştiren, genç ve gelişime açık bir ekibiz.

KUZEY KIBRIS'I KEŞFEDİN

KUZEY KIBRIS HAKKINDA
KUZEY KIBRIS REHBERİ
KIBRIS MUTFAĞI
KIBRIS MUTFAĞI
KÜLTÜR VE SANAT
KÜLTÜR VE SANAT
DOĞA VE DOĞAL YAŞAM
DOĞA VE DOĞAL YAŞAM
GEZİLECEK YERLER
GEZİLECEK YERLER
ETKİNLİKLER
NELER YAPABİLİRSİNİZ?

MÜŞTERİ YORUMLARI