Kıbrıs Plajları

plajlarİskele

Long Beach, Mağusa ve Boğaz arasında bulunan, 3 km uzunluğunda inanılmaz güzellikte bir kıyı şerididir. Kuzey Kıbrıs'ın eşsiz sahillerinden bir tanesi olarak doğal güzelliği ile dikkat çekmektedir. Son 2 yıldır İskele Belediyesi Sahil Geliştirme projesinin uygulanmaya başlamasıyla, sadece tatilcilerin değil, yatırımcıların da göz bebeği olmuş durumdadır. Sahil geliştirme projesi kapsamında düzenlenen yürüyüş bisiklet yolları, ağaçlandırma ve aydınlatma çalışmaları, çocuk oyun alanları, açık hava spor aletleri ile rengarenk bir görünüme sahip olmuştur. Proje kapsamında çok yakında tamamlanacak olan anfi-tiyatrosu, spor kortları ve sahaları, festival alanları ile bölgenin aktivite ve eğlence merkezi haline gelecektir. Uzun plajı plaj voleybolu, rüzgar sörfü, tüplü dalış gibi spor aktiviteleri için oldukça uygundur.

Karpaz

Karpaz Yarımadası Milli Parkı Caretta kaplumbağaları ve yabani eşekleri ile ünlüdür. Halka ve turistlere açık kumsalları güney kıyıları boyunca uzanmaktadır.
Ayrıca Altın kumları ile ünlü olan Golden Beach, el değmemiş doğası, eşssiz güzelliği, sessiz ve sakinliği ile mola vermek ve hayatın keyfini çıkarmak isteyenlerin mutlaka uğraması gereken bir sahildir.

Mağusa

Glapsides Beach 5 km uzunluğunda olup, Kuzey Kıbrıs’ın en güzel plajlarından biridir. Halka ve turistlere açık olan sahilde, restaurant, cafe, şemsiyeler ve şezlonglar mevcuttur. Su sporları meraklıları ve amatör dalgıçlar için de uygun bir yerdir.

Silver Beach , Salamis Harabeleri arkasında bulunan ve güzel resifleri ile dalış için cazip olan bir sahildir. Aynı zamanda iki restaurant , şezlonglar ve şemsiyeler ile donatılmış sessiz ve rahat bir yerdir.
Palm Beach, güzel kumsalı , berrak denizi , şezlongları , şemsiyeleri tatil günlerini geçirebileceğiniz mükemmel bir sahildir. Sahile hizmet veren bar ve kafeleri ile kokteyl ve içecek servisi yapılmaktadır. 1960’lı yıllarda bu sahil şeridi dünyaca ünlü kişilerin de uğrak yeri haline gelmişti.

KKTC EMLAK

Kıbrıs İnşaat firması olarak Kuzey Kıbrıs'ta lider olmanın sevinci ve gururunu yaşamaktayız.

Erbatu Estate olarak Kıbrıs'ta Emlak Alım ve Satım işleri yapmaktayız.

Kıbrıs genelinde satılık ve kiralık stüdyo daire ve ev elimizde çoğu emlak mevcuttur.

Kıbrıs Emlak Şirketi olan Erbatu Estate, size kiralık stüdyo daire, satılık ev ve apartman yada arsa satışını bizler bütçenize göre planlayıp satışını yapmaktayız.

Kıbrıs 'ın en iyi inşaat ve emlak firması

Kıbrıs deniz kenarında, güneş, plaj, huzur dolu satılık tatil evleri, villa, apartman ve konut sahibi olmak sizin de hakkınız!

Kıbrıs Emlak

Kıbrıs 'ta Emlak ve inşaat firması olarak sağlam ve kaliteli temellere sahip inşaat projelerine imza atmaktayız.

Kıbrıs İnşaat ve Emlak Şirketi

KKTC Emlak işletmeleri arasında daima kalite ve güven prensiplerini ilke edinmiş olan Erbatu Estate firmamız, gayrimenkul alım ve satım işlerinde size en uygun fiyatlarla ev, stüdyo daire apartman sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.