Kıbrıs İnşaat Firması

logoGazimağusa 'daki ofisiyle Erbatu Group bünyesinde bulunan İnşaat ve Emlak şirketi, ev sahibi olmak isteyen veya emlak alım satım işlemlerini en kolay bir şekilde yapmak amacıyla faaliyete geçmiştir.

Kıbrıs 'ın emlak nabzını çok iyi derece ölçüp, tüm gereksinimleri öğrendikten sonra kendi tecrübesiyle ve Kıbrıs 'ta yaptığı birbirinden güzel konut projeleriye gayrimenkul piyasasında çok güvenilir ve sağlam bir yer edinildi. Bu sayede müşterilerini en modern, deniz manzaralı, havuzlu, plaj ve birçok aktiviteleriyle en iyi inşaat projelerini teslim etmektedir.

KKTC 'de özellikle inşaat ve emlak konusunda, deneyimli ekibi emlak alıp satmadan önce, karşı tarafın tüm ihtiyaçlarını doğru bir şekilde öğrenip, ev sahibi olmak isteyen müşterilerine en doğru hizmeti sunmaktadır.

Eğer siz de Kıbrıs genelinde, Gazimağusa, İskele, Boğaz, Yeniboğaziçi vb. bölgelerde emlak sahibi olup, yatırım yapmak istiyorsanız, başvuracağınız tek kapı Erbatu Estate olacaktır. Ofisimize gelip, birbirinden avantajlı emlak fırsatlarından yararlanmayı unutmayınız.