Kıbrıs Erbatu Estate Kalitesi ve Güvencesiyle Ev Sahibi Olmak Artık Çocuk Oyuncağı

PLAN1Kuzey Kıbrıs'taki emlakçıların geneline bakıldığında, sadece emlak alım-satım işleri yapıldığı görülmektedir. Halbuki Erbatu Group olarak bizler; İnşaat projelerinden tutun, tüm gayrımenkul ve danışmanlık hizmetleri veren bir üreticiyiz. KKTC sınırları içerisinde bulunan inşaat firmamız sayesinde bu alanda ne denli tecrübeli ve başarılı olduğumuzu satışını tamamladığımız ve devam eden projelerimizi inceleyerek karar verebilirsiniz.

Kıbrıs'ta inşaat şirketi olmanın en büyük avantajı, kendi yaptığımız binaların kalitesi ve sağlamlığının arkasında durarak, ev sahibi olmak isteyen veya yatırım amaçlı düşünen müşterilerimizin güvenini sağlayabilmektedir.

Satılık ve kiralık emlak portföyümüzün içerisinden ekonomik açıdan sizin bütçenize en ucuz ve uygun ev, apartman dairesi, müstakil ev, penthouse, villa, arsa-arazi, işyeri ve daha birçok emlak türünü bulabilirsiniz ve yerinde inceleyebilirsiniz.

Kıbrıs'ta emlak sahibi olmak istiyorsanız hemen tıklayın...

KKTC EMLAK

Kıbrıs İnşaat firması olarak Kuzey Kıbrıs'ta lider olmanın sevinci ve gururunu yaşamaktayız.

Erbatu Estate olarak Kıbrıs'ta Emlak Alım ve Satım işleri yapmaktayız.

Kıbrıs genelinde satılık ve kiralık stüdyo daire ve ev elimizde çoğu emlak mevcuttur.

Kıbrıs Emlak Şirketi olan Erbatu Estate, size kiralık stüdyo daire, satılık ev ve apartman yada arsa satışını bizler bütçenize göre planlayıp satışını yapmaktayız.

Kıbrıs 'ın en iyi inşaat ve emlak firması

Kıbrıs deniz kenarında, güneş, plaj, huzur dolu satılık tatil evleri, villa, apartman ve konut sahibi olmak sizin de hakkınız!

Kıbrıs Emlak

Kıbrıs 'ta Emlak ve inşaat firması olarak sağlam ve kaliteli temellere sahip inşaat projelerine imza atmaktayız.

Kıbrıs İnşaat ve Emlak Şirketi

KKTC Emlak işletmeleri arasında daima kalite ve güven prensiplerini ilke edinmiş olan Erbatu Estate firmamız, gayrimenkul alım ve satım işlerinde size en uygun fiyatlarla ev, stüdyo daire apartman sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.