Kıbrıs Emlak

erbatuKuzey Kıbrıs’ın yaşam kültürü ve konut çevresi özellikle 90’lı yılların ortalarından başlayarak ciddi anlamda inşaat sektöründe gelişmeler yaşanmıştır. Erbatu Emlak ve İnşaat firmamız; doğa ve insana saygılı yapılı çevresiyle konut yaşantısına sakin ve huzurlu bir imkan sunmaktadır. Erbatu Group bünyesindeki, mimar ve mühdendislik alanları bu gelişime öncülük etmiş ve Gazimağusa, İskele, Yeniboğaziçi, Lefkoşa, Girne ve daha birçok bölgenin çehresini değiştirmiş yaşam kalitesi yüksek projelerin yanı sıra yaptığı hastane ve üniversiteler ile ülkenin güvenilir bir inşaat şirketi ünvanını kazanmıştır. Sayısız projeden edindiği deneyim ve bilgiyi, daha yenilikçi bir anlayış ile harmanlayarak bu anlamda sizlerin beğenisine sunmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır.

Mimari projeler ile sizlere modern kent yaşantısı içinde sürdürülebilir, çevreye saygılı, doğa dostu tasarım ilkelerini sağlayan bir yaşam şekli sunmaktadır. Kıbrıs'ın iklimi ve doğası avantajlarını kullanarak, adada farklı yaşam tarzlarının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak 1+1, 2+1, 3+1 veya stüdyo dairelerden 5+1 lüks konutlara kadar çeşitli büyüklük ve niteliklerde birimlerden oluşturulmuş, kapalı otopark, sosyal ve interaktif alanlar ile şekillenmiştir.

Yapıların alan içindeki yerleşimleri, birbirlerini olabildiğince az etkileyerek ışığın ve manzaranın kesintisiz biçimde her bir birime ulaşmasına yönelik tasarlanmıştır. Deniz manzaralı konutlarımızda, yaya hareketleri öncelikli kılınarak ulaşım araçtan arındırılmış, rekreasyon alanları ve yürüyüş yolları ile sağlanmıştır.

Projelerimizin sizlerin hayatlarında güzellik, mutluluk ve umutlara mekan olması dileğimizle…

Erbatu Group of Companies

KKTC EMLAK

Kıbrıs İnşaat firması olarak Kuzey Kıbrıs'ta lider olmanın sevinci ve gururunu yaşamaktayız.

Erbatu Estate olarak Kıbrıs'ta Emlak Alım ve Satım işleri yapmaktayız.

Kıbrıs genelinde satılık ve kiralık stüdyo daire ve ev elimizde çoğu emlak mevcuttur.

Kıbrıs Emlak Şirketi olan Erbatu Estate, size kiralık stüdyo daire, satılık ev ve apartman yada arsa satışını bizler bütçenize göre planlayıp satışını yapmaktayız.

Kıbrıs 'ın en iyi inşaat ve emlak firması

Kıbrıs deniz kenarında, güneş, plaj, huzur dolu satılık tatil evleri, villa, apartman ve konut sahibi olmak sizin de hakkınız!

Kıbrıs Emlak

Kıbrıs 'ta Emlak ve inşaat firması olarak sağlam ve kaliteli temellere sahip inşaat projelerine imza atmaktayız.

Kıbrıs İnşaat ve Emlak Şirketi

KKTC Emlak işletmeleri arasında daima kalite ve güven prensiplerini ilke edinmiş olan Erbatu Estate firmamız, gayrimenkul alım ve satım işlerinde size en uygun fiyatlarla ev, stüdyo daire apartman sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.