Kıbrıs'ın Lider İnşaat Firması

 

1Kuzey Kıbrıs'ta inşaat ve emlak sektöründeki başarıları kanıtlanmıi ve bu sayede birçok ödüle layık olan Erbatu Şirketler Grubu olarak bunun gurur ve sevincini yaşamaktayız.

KKTC inşaat şirketi olarak yaptığımız modern, son teknoloji akıllı ev sistemleri sayesinde müşterilerimize lüks ve konforu birlikte yaşatıyoruz. Ayrıca denize sıfır emlaklarımız size mükemmel bir tatil yapma fırsatı veriyor.

Kıbrıs'ta denize yakın satılık evlerimiz, apartman dairemiz, villa, penthouse, stüdyo ve arsa sayesinde tatil evi sahip olma imkanı sağlamaktayız.

Kıbrıs inşaat ve emlak ile ilgili aklınıza gelen sorular için lütfen iletişime geçin.

 

KKTC EMLAK

Kıbrıs İnşaat firması olarak Kuzey Kıbrıs'ta lider olmanın sevinci ve gururunu yaşamaktayız.

Erbatu Estate olarak Kıbrıs'ta Emlak Alım ve Satım işleri yapmaktayız.

Kıbrıs genelinde satılık ve kiralık stüdyo daire ve ev elimizde çoğu emlak mevcuttur.

Kıbrıs Emlak Şirketi olan Erbatu Estate, size kiralık stüdyo daire, satılık ev ve apartman yada arsa satışını bizler bütçenize göre planlayıp satışını yapmaktayız.

Kıbrıs 'ın en iyi inşaat ve emlak firması

Kıbrıs deniz kenarında, güneş, plaj, huzur dolu satılık tatil evleri, villa, apartman ve konut sahibi olmak sizin de hakkınız!

Kıbrıs Emlak

Kıbrıs 'ta Emlak ve inşaat firması olarak sağlam ve kaliteli temellere sahip inşaat projelerine imza atmaktayız.

Kıbrıs İnşaat ve Emlak Şirketi

KKTC Emlak işletmeleri arasında daima kalite ve güven prensiplerini ilke edinmiş olan Erbatu Estate firmamız, gayrimenkul alım ve satım işlerinde size en uygun fiyatlarla ev, stüdyo daire apartman sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.